Instrukce k domácí výuce

Vážení rodiče,

vzhledem k současnému zavření školek a povinnosti dále vzdělávat předškoláky jsme se rozhodli, že vám průběžně budeme poskytovat materiály skrze pracovní listy a videonahrávky

Každý týden stanovíme na aktualitách téma, k němuž se budou vztahovat poskytnuté materiály, které budeme dodávat postupně. Budeme se snažit, aby pro Vás byly materiály co nejpřehlednější a uživatelsky přívětivé. 

Shodli jsme se, že zpětné posílání splněných úkolů od dětí nevyžadujeme (předškoláci: pokud se s vašimi třídními učitelkami nedomluvíte jinak, pošlete jednou týdně na uvedený email krátkou zpětnou vazbu o tom, která videa jste si pustili nebo co jste během týdne stihli udělat – bez nutnosti zasílat práce ke kontrole). Domácí výuku poté celkově vyhodnotíme individuálně po nástupu dětí zpátky do MŠ. Jde nám hlavně o radost dětí z činností, které jim poskytneme, a příjemně stráveného času doma. Přesto jsme založili novou emailovou adresu, kam můžete posílat zpětnou vazbu k domácímu vyučování, dotazy, pozdravy atd.

email: ms.holice.domacivyuka@gmail.com

Všechny pracovní listy ke všem tématům jsou k dispozici v rubrice Pracovní listy

Všechna videa jsou k dispozici na našem Youtube kanálu Olomouc-Holice.

Prosíme Vás, sledujte průběžně naše webové stránky, které budeme aktualizovat tak, abyste měli nejnovější informace k průběhu situace a domácího vyučování. 

Všechny děti moc zdravíme a brzy se na ně zase těšíme!

Kolektiv MŠ