Velikonoční stezka za pokladem

Vážení rodiče,

abychom vám zpříjemnili procházky po obci, s radostí vyhlašujeme celotýdenní školkovou akci „Velikonoční stezka za pokladem“!

V příloze najdete mapu s instrukcemi a úkoly pro děti, která je situovaná kolem Návsi Svobody. Začíná se přímo u plotu mateřské školy a končí opět u MŠ (z druhé strany). 

MAPA STEZKY ZA POKLADEM

Jako poklad jsme pro děti vytvořili malované kamínky. Jsou spočítané tak, aby pro každé dítě vycházel 1 kamínek. Moc vás proto prosíme, abyste dodržovali pravidla a skutečně si brali po jednom kamínku pro dítě. 

Kamínky jsou popsány tak, aby se mohly stát součástí celorepublikové akci putovních kamínků – pokud si tedy nechcete nechat kamínek na výstavce, můžete ho poslat dál na výlet. Více informací naleznete zde: 
https://www.facebook.com/groups/kaminky

Abychom předešly variantě, že by byl poklad náhodou ukraden, rozhodly jsme se doplňovat kamínky postupně. Kamínky budeme doplňovat každý den (od pondělí do pátku) vždy v 8:00 a 12:00. Může se stát, že do dalšího doplnění kamínky bohužel dojdou. V tomto případě jsou v truhličce vloženy instrukce pro tento případ – vzkaz od zajíčka pro děti a informace pro doprovod.

Věříme, že si velikonoční stezku užijete a všechny úkoly zvládnete 🙂 

Prosíme, respektujte, že akce slouží především dětem z MŠ Olomouc-Holice, aby mohl každý získat zajíčkův poklad. Akce končí v pátek ve 12:00, kdy doplníme kamínky a zároveň je zpřístupníme veřejnosti. 

Vaše paní učitelky